Prodej vozidel


Zaměřujeme se na prodej nových i ojetých minibusů, popřípadě autobusů. Potřebujete rychle sehnat minibus na dovolenou? Vlastníte cestovní kancelář, dopravní firmu nebo máte početnou rodinu a rádi byste pro ni pořídili prostorný vůz? Rozhodněte se pro některý z minibusů či malých autobusů z naší nabídky. Ta je samozřejmě pravidelně aktualizována.

Jsou pro vás připraveny nové minibusy a malé autobusy i vozy staršího roku výroby. Vybírat můžete z různých modelů, které se vzájemně odlišují značkou, velikostí, objemem motoru a samozřejmě také cenou. Pokud se vám některý z námi nabízených minibusů líbí, můžete si ho u nás přímo zakoupit, případně zarezervovat či osobně prohlédnout. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Rok výroby 2003 srpen, do 3,5 tuny - má dálniční známku, Euro 3, bílý, míst 13+1, klima i do zadu, topení dozadu, najeto 198tis km, zachovalý, závěsné zařízení na 2000 kg, nová spojka. Možno přetypovat na 9 míst. Telefon 602311140, e-mail info@cyklomozart.cz

cena: 140000,- Kč bez DPH

Rv. 2007, míst 20+1, Euro 4, nezávislé klima přední pro řidiče i zadní pro klienty, najeto jen 205 tis. km(nový motor ve 170 tis. km), nezávislé vodní topení, tempomat, palubní deska dekor dřevo, ABS, ESP, velká dvojitá panoramatická okna, lednička, DVD, LCD monitor, posuvné dveře na dálkové ovládání, elektricky ovládaná přední okna a vnější zrcátka též vyhřívaná, polohovací a výsuvné sedačky, odkládací police nad řadou dvousedadel i jednosedadel, celková hmotnost 5.350 kg. Pravidelný servis a údržba. Vozidlo nejezdí do zahraničí, proto málo najeto.

cena: 825000,- Kč bez DPH

Rok výroby 2002 červen, 30+1, Euro 3, najeto 580 tis. km, klima, dvojitá okna, polohovací sedadla, monitor, televize, VHS, lednička 50 l, nezávislé topení, vzduchové pérování zadní nápravy, retardér elmag, střešní větráky, střešní okno, velký zavazadlový prostor. Majitel je řidič. Tel 602311140, e-mail info@cyklomozart.cz

cena: 390000,- Kč bez DPH

NOVÉ NEREZOVÉ POKLICE, EXKLUZIVNÍ VZHLED, vylepší váš bus a zjednoduší čištění kol. Uchycení pod šrouby, čímž se odstraní možnost krádeže či ztráty. Určené pro MB Sprinter, VW Crafter i Iveco.

STAV - MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

cena: 5700,- Kč bez DPH