Půjčovna vozidel - jen dlouhodobě


Nabízíme zapůjčení praktických minibusů i malých autobusů. Vypůjčení vozu si u nás můžete sjednat na různě dlouhou dobu, měsíce, roky, specializujeme se zvláště na delší období a můžete využít také možnost operativní nebo tzv. full service leasing. To můžeme nabídnout i pro všechny druhy osobních vozidel, přednostně vozidla značky Mercedes Benz, které jsou nejlevnější na trhu! Tel. 777 333 064.

Služby obsahují: veškeré opravy včetně náhradních dílů, pravidelné kontroly, povinné zákonné kontroly, servis pneumatik letní/zimní, pojištění zákonné a havarijní.
Minibus si u nás můžete vypůjčit také v případě, že máte své vlastní vozidlo v opravně při nezaviněné nehodě. Bude vám k dispozici tak rychle, jak bude v našich silách. V tomto případě vás to nebude stát vůbec nic. Náklady za náhradní vozidlo vám z povinného ručení uhradí pojišťovna viníka nehody.                      Jen pro několikaměsíční pronájem !!!


Malý luxusní bus pro turistickou a business klientelu, velikost 19+1+1 v plné výbavě. Měsíčně 59.900 Kč na dvouletý pronájem.

Na bližší informace hned volejte! Výhodný OPERATIVNÍ LEASING, dodání po objednávce cca 3 měsíce!

cena: 59900,- Kč bez DPH

Nejluxusnější Mercedes Van pro 6 osob, v nejlepší výbavě ...

Dále nabízíme NEJVÝHODNĚJŠÍ operativní leasing VŠECH KATEGORIÍ vozů MERCEDES v ČR!

ZÁJEMCI  IHNED VOLEJTE 777333064 !

cena: 1990,- Kč bez DPH

Mikrobus pro 8+1 osob na řidičský průkaz B, výkon 115 koní, klimatizace, měsíční pronájem je 21000 Kč při dvouletém pronájmu.

cena: 21000,- Kč bez DPH